Przedszkola

Warsztaty wielkanocne

Warsztaty wielkanocne

Wielkanoc i ciepła wiosna zbliżają się wielkimi krokami. Serecznie zapraszamy na warsztaty wielkanocne i wiosenne, z których każde dziecko przywiezie uroczą ozdobę. W marcu i kwietniu witamy wiosnę kreatywnymi warsztatami.

Marcowe warsztaty

Marcowe warsztaty

Zapraszamy na marcowe warsztaty zakończone szaloną zabawą w Sali Zabaw Fikołki w Poznaniu. Jeżeli nie zdążycie pojechać z nami w marcu, znajdziemy dla Was miejsce w kwietniu, zapraszamy do kontaktu.

Delipark

Delipark

Zapraszamy do parku kreatywnej zabawy! Kilka stref stref rozrywki pośród zieleni oraz twórcze eko warsztaty dla dzieci.

Mandoria

Mandoria

Zapraszamy do największego w Polsce parku rozrywki pod dachem. Familijne roller coastery, zjeżdżalnie, karuzele i wiele innych atrakcji.

Smaki Poznania

Smaki Poznania

Każde dziecko powinno wiedzieć, co to pyry i Rogale Marcińskie. Zapraszamy na apetyczną wycieczkę śladami wielkopolskich kulinarnych specjałów.

Młyn wiedzy Toruń

Młyn wiedzy Toruń

Zapraszamy na wycieczkę, podczas której dzieci będą doświadczać, sprawdzać, podglądać, dotykać, wkręcać i co tylko jeszcze przyjdzie im do głowy! Ponieważ to wszystko wydarzy się w Toruniu, na koniec upieczeny również pyszne pierniczki.

Stadion i czekolada

Stadion i czekolada

Jeśli znacie małych sportowców, którzy często zajadają się czekoladkami, to ta wycieczka jest właśnie dla nich! Zapraszamy na ENEA Stadion w Poznaniu i na warsztaty czekalady.

Twoja wycieczka

Twoja wycieczka

Masz pomysł na wycieczkę i nigdzie nie możesz znaleźć odpowiedniej oferty? Może chcesz zabrać dzieci do kina lub do teatru? Zleć organizację nam!