Klasy 4-8

Warsztaty wielkanocne

Warsztaty wielkanocne

Wielkanoc i ciepła wiosna zbliżają się wielkimi krokami. Serdecznie zapraszamy na warsztaty wielkanocne i wiosenne, z których każde dziecko przywiezie uroczą ozdobę. W marcu i kwietniu witamy wiosnę kreatywnymi warsztatami.

Energylandia

Energylandia

PROMOCJA JESIENNA CHILLOUTU!

Park roller coasterów nr 1 w Europie! Szalona zabawa na Hyperionie, Zadrze i innych niesamowitych kolejkach. To wszystko w bardzo dobrej cenie!


Van Gogh, Niewidzialna Ulica

Van Gogh, Niewidzialna Ulica

Zapraszamy na wyjatkową wycieczkę w świat zmysłów. Obrazy wyjątkowego artysty w formie multimedialnej wystawy, a następnie zanurzenie się w świecie osób niewidomych.

Smaki Poznania

Smaki Poznania

Każdy Wielkopolanin wie, że nasz region to pyry i Rogale Marcińskie. Zapraszamy na wycieczkę śladami kulinarnych specjałów.

Gołuchów

Gołuchów

Zapraszamy na zwiedzanie Zamku w Gołuchowie połączone z warsztatami w Ośrodku Kultury Leśnej.

Stadion i czekolada

Stadion i czekolada

Zapraszamy na wycieczkę na ENEA Stadion przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu, a następnie do miejsca pełnego aromatów i smaków - Muzeum Czkolady, w którym zrobimy własne czekoladki.

Lego i Muzeum Iluzji

Lego i Muzeum Iluzji

Historia Polski zbudowana z klocków Lego, kreatywne warsztaty Lego oraz wesoła zabawa w Muzeum Iluzji Nauki i Sztuki w Poznaniu.

Gniezno - pierwsza stolica

Gniezno - pierwsza stolica

Zapraszamy na wycieczkę do Gniezna, pierwszej stolicy Polski. Katedra gnieźnieńska od podziemi aż po wieże oraz warsztaty w Muzeum Początków Państwa Polskiego.

Soplicowo

Soplicowo

Zapraszamy na wycieczkę do Skansenu filmowego, który jest zrekonstruowaną scenografią z filmu "Pan Tadeusz".

Śladami Adama Mickiewicza

Śladami Adama Mickiewicza

Zapraszamy na spotkanie z wieszczem w Śmiełowie i Soplicowie. Odwiedzimy Muzeum Adama Mickiewicza, a następnie Soplicowo filmowe.Młyn wiedzy Toruń

Młyn wiedzy Toruń

Zapraszamy na wycieczkę, podczas której uczniowie będą doświadczać, sprawdzać, podglądać, dotykać, wkręcać i co tylko jeszcze przyjdzie im do głowy! Ponieważ to wszystko wydarzy się w Toruniu, na koniec upieczeny również pyszne pierniczki lub odwiedzimy planatarium.

Twoja wycieczka

Twoja wycieczka

Masz pomysł na wycieczkę i nigdzie nie możesz znaleźć odpowiedniej oferty? Może chcesz zabrać uczniów do kina lub do teatru? Zleć organizację nam!