Klasy 1-3

Warsztaty wielkanocne

Warsztaty wielkanocne

Wielkanoc i ciepła wiosna zbliżają się wielkimi krokami. Serdecznie zapraszamy na warsztaty wielkanocne i wiosenne, z których każde dziecko przywiezie uroczą ozdobę. W marcu i kwietniu witamy wiosnę kreatywnymi warsztatami.

Marcowe warsztaty

Marcowe warsztaty

Zapraszamy na marcowe warsztaty zakończone szaloną zabawą w Sali Zabaw Fikołki w Poznaniu. Jeżeli nie zdążycie pojechać z nami w marcu, znajdziemy dla Was miejsce w kwietniu, zapraszamy do kontaktu.

Stadion i czekolada

Stadion i czekolada

Zapraszamy na wycieczkę na ENEA Stadion przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu, a następnie do miejsca pełnego aromatów i smaków - Muzeum Czekolady, w którym zrobimy własne czekoladki.

Mandoria

Mandoria

Zapraszamy do największego w Polsce parku rozrywki pod dachem. Familijne roller coastery, zjeżdżalnie, karuzele i wiele innych atrakcji.

Parowozownia Wolsztyn

Parowozownia Wolsztyn

Zapraszamy do Wolsztyna i Rakoniewic. Niesamowite wrażenia dla wszystkich, którzy marzą, by zostać maszynistami lub strażakami.

Smaki Poznania

Smaki Poznania

Każdy Wielkopolanin wie, że nasz region to pyry i Rogale Marcińskie. Zapraszamy na apetyczną wycieczkę śladami kulinarnych specjałów.

DeliPark

DeliPark

Zapraszamy do parku kreatywnej zabawy! Kilka stref stref rozrywki pośród zieleni oraz twórcze eko warsztaty dla dzieci.

Gniezno - pierwsza stolica

Gniezno - pierwsza stolica

Zapraszamy na wycieczkę do Gniezna, pierwszej stolicy Polski.

Młyn wiedzy Toruń

Młyn wiedzy Toruń

Zapraszamy na wycieczkę, podczas której dzieci będą doświadczać, sprawdzać, podglądać, dotykać, wkręcać i co tylko jeszcze przyjdzie im do głowy! Ponieważ to wszystko wydarzy się w Toruniu, na koniec upieczeny również pyszne pierniczki lub odwiedzimy planetarium.

Gołuchów

Gołuchów

Zapraszamy na zwiedzanie Zamku w Gołuchowie połączone z warsztatami w Ośrodku Kultury Leśnej.

Twoja wycieczka

Twoja wycieczka

Masz pomysł na wycieczkę i nigdzie nie możesz znaleźć odpowiedniej oferty? Może chcesz zabrać dzieci do kina lub do teatru? Zleć organizację nam!